شرایط و قوانین عمومی اپلای پرداخت

 

 1- حتماً قبل از ثبت سفارش و ارسال درخواست پرداخت، از اعتبار وب سایت مورد نظر و خرید اینترنتی که قصد انجام آن را دارید، اطمینان حاصل نمایید. اپلای پرداخت هیچ گونه مسئولیت حقوقی ناشی از عدم ارائه سرویس خریداری شده به شما پس از نهائی شدن پرداخت دلاری را نمی پذیرد و کلیه مسئولیت ها برعهده سفارش دهنده می باشد.

 

 2- در پرداخت از طریق حساب پی پال، ویزاکارت یا مسترکات، اگر وب سایت موردنظر شما از دیدگاه اپلای پرداخت جهت انجام پرداخت امن و قانونی فاقد ضوابط و شرایط لازم تشخیص داده شود، سفارش مربوطه لغو و وجه آن مسترد می گردد.

 

 3- به تمامی درخواست های ارسالی پس از واریز کامل وجه و ثبت سفارش، ظرف همان روز و حداکثر پس از 3 ساعت از ارسال سفارش رسیدگی شده و پرداخت آنها صورت می گیرد. اما در بعضی موارد با توجه به نوع سفارش و مبلغ ارز درخواستی و یا دلایل احتمالی دیگر ممکن است پرداخت مورد نظر به تعویق افتاده که در این صورت به مشتری اطلاع داده خواهد شد.

 

 4- حتماً قبل از واریز وجه، به مبلغ هزینه نهایی سفارش خود دقت نمایید تا با پرداخت دلاری شما مطابقت داشته باشد.

 

 5- بازخرید ارز پرداختی در سرویس های پرداخت با پی پال، ویزاکارت یا مسترکات، به هیچ وجه در تعهد اپلای پرداخت نمی باشد و اپلای پرداخت قانوناً هیچگونه مسئولیتی را در قبال عدم ارائه سرویس درخواستی به مشتری، برگشت مبلغ پرداخت شده سفارش و سایر مشکلات احتمالی، نمی پذیرد. بدیهی است در این گونه موارد اپلای پرداخت با توجه به شرایط سفارش و کسر کارمزد و هزینه های مربوطه مجاز به اخذ هرگونه تصمیمی می باشد.

 

 6- ارسال اطلاعات صحیح و ارائه توضیحات تکمیلی برای هر سفارش ضروری بوده و مسئولیت آن بر عهده سفارش دهنده پرداخت می باشد. به درخواست هایی که ناقص و بدون ارائه توضیحات تکمیلی و ارسال اطلاعات ضروری باشند رسیدگی نمی گردد.

 

 7- پرداخت هزینه خرید های اینترنتی مربوط به سفارش کالاهای فیزیکی و سفارش هایی که آنها را به دلیل قوانین تحریمی به کاربران داخل ایران ارائه نمی دهند و نیز پرداخت هزینه سفارش هایی که با قوانین حقوقی و فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران منافات داشته باشند، از طرف این وب سرویس امکانپذیر نمی باشد. کلیه سرویس هایی که اپلای پرداخت ارائه می دهد شامل پرداخت های ارزی اینترنتی مجاز در وب سایت های معتبر و مطابق با قوانین داخلی کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 

 8- اپلای پرداخت از قبول این قبیل سفارش ها معذور می باشد :

 

- سفارش هایی که ارائه آنها از طرف سرویس دهنده منوط به احراز هویت پرداخت کننده از طریق ارسال مدارک شخصی و یا تماس تلفنی باشد ( به جز برخی از وب سایت های معتبر که اپلای پرداخت با آنها همکاری مستقیم دارد.

 

- انجام سفارش هایی از قبیل تهیه لایسنس، خرید نرم افزار و یا اجاره سرور، هاست و دامنه . ( تنها شارژ موجودی حساب مشتریانی که از پیش حساب کاربری آنها فعال بوده و یا دارای صورت حساب فاکتوری می باشند، در این قبیل سفارش ها مورد پذیرش می باشد).

 

- پرداخت سفارش هایی که تنها پس از پرداخت هزینه، حساب کاربری آنها ایجاد و سرویس موردنظر آن به نام پرداخت کننده ارائه می گردد.

 

9- لطفاً اگر مبلغ پرداخت شما جزو گزینه های موجود در سایت نبود، از طریق فرم تماس در وب سایت اپلای پرداخت جزئیات سفارش خود را با پشتیبانی این وب سایت مطرح نمائید و در صورت تائید جهت پرداخت هزینه سفارش و ثبت نهایی آن اقدام نمائید. در غیر اینصورت اپلای پرداخت در قبول یا رد سفارش های ارسالی مخاطبین خود هیچ گونه تعهدی ندارد.

 

 10- در صورت کنسل شدن سفارش های پرداختی با کارت های اعتباری (ویزاکارت و مسترکارت) از طرف وب سایت پذیرنده یا به درخواست خود مشتری، زمان برگشت وجوه مورد نظر به حساب کارت ها، حداقل 7 و حداکثر 20 روز کاری می باشد.

 

 11- بازخرید وجوه برگشتی به حساب پی پال، ویزاکارت یا مسترکارت با کسر 10% از مانده موجودی، با نرخ روز ارز امکان پذیر می باشد.

 


برجسب ها

مستر کارت پرداخت آنلاین هزینه پذیرش ثبت نام آزمون جی ار ای خرید بلیط هواپیمای خارجی ویزا کارت پرداخت اپلیکیشن فی ثبت نام آزمون تافل امیر بهادر کارت اعتباری بین المللی پرداخت هزینه ثبت نام تافل ووچر سازمان سنجش جی آر ای جنرال سابجکت تهران زنجان اصفهان تبریز شیراز جی مت آیلتس تعیین وقت سفارت آمریکا در دبی ویزای امریکا برای ایرانیان تعیین وقت سفارت آمریکا در آنکارا ارسال نمره آزمون جی ار ای ویزای آمریکا دانشجو us embassy dubai visa appointmen ارسال نمره آزمون جی آر ای ویزای آمریکا از دبی dubai us consulate visa appointm وقت مصاحبه سفارت آمریکا در دبی وقت سفارت آمریکا در دبی وقت سفارت آمریکا در ارمنستان وقت سفارت آمریکا آنکارا تعیین وقت سفارت امریکا دبی تعیین وقت سفارت آمریکا در ارمنست ویزای امریکا از ارمنستان تعیین وقت سفارت آمریکا ارسال نمره آمون تافل ویزای آمریکا برای دانشجویان ایرا us embassy dubai schedule appoin ارسال نمره آزمون تافل ویزای آمریکا وقت سفارت آمریکا در قبرس وقت سفارت آمریکا در ترکیه وقت سفارت آمریکا در آنکارا تعیین وقت مصاحبه سفارت آمریکا در

enter the code here